O DESAYER

Na początku było wewnętrzną potrzebą, później przerodziło się w pasję, potem udało mi się połączyć tą pasję z pracą zawodową, lecz praca pod czyimś szyldem zawsze wiąże się z ograniczeniami, więc wzięłam ponad dwudziestoletnią naukę i wsiadłam do własnej łódki.

I tak oto powstała DESAYER

 

 

 

Cześć, Mam na imię Agnieszka i witam Cię w moim sklepie.

 

Co to było? To było, jest i będzie zamiłowanie do kreowania pięknych wnętrz. Jest ze mną odkąd pamiętam i to ono zaowocowało powstaniem tej marki. Wiem, że piękno dla każdego znaczy coś innego. Dla mnie jest to połączenie prostej ponadczasowej formy i koloru ze szlachetnością materiału. To także wzornictwo, które nadaje przestrzeniom przytulności, spokoju i równowagi.

Dlatego tu, w DESAYER znajdziesz produkty, które są nowoczesną interpretacją tradycyjnych materiałów, takich jak len, wełna, wiklina, ceramika czy szkło. Tworzone są w większości ręcznie, w duchu szlachetnego minimalizmu i uzupełnione subtelną paletą barw. Stylistycznie i kolorystycznie tworzą harmonijną całość, dzięki czemu łatwo je ze sobą połączysz i stworzysz dla siebie przytulną domową przestrzeń.

Staram się tak tworzyć asortyment DESAYER, aby był on nie tylko piękny, funkcjonalny i bezpieczny, ale także miał jak najmniejszy wpływ na środowisko naturalne. Dlatego do współpracy zaprosiłam przede wszystkim polskich producentów i artystów, a materiały, z których korzystam są starannie wyselekcjonowane, certyfikowane i nie zawierają  szkodliwych substancji.

 

Zapraszam Cię do świata DESAYER.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl